Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Payment method
Aqualicia® - це інновація зволоження шкіри
Aqualicia® - це концентрат пептидів насіння Acacia macrostachya, отриманий шляхом гідролізу.
Aqualicia® походить з африканських екологічно чистих джерел. Це порошок без консервантів (на носії з органічного мальтодекстрину) схвалений Ecocert Greenlife.

Aqualicia® - це натуральний активний інгредієнт «3 в 1»: затримує  воду, розподіляє її і запобігає  втраті води, що задовольняє потребам сухої шкіри і шкіри, що схильна до щоденних міських стресів.

Дослідження довели, що завдяки 0,5% Aqualicia® збільшується NMF (натуральний зволожуючий фактор) на 104%, а вміст води - на 129%. Таким чином, товщина рогового шару збільшується на 123% (клінічне дослідження через 29 днів, вимір спектроскопії RAMAN).

Нічна маска з відбілюючим ефектом TERRAZEN AQUA RECHARGE SLEEPING MASK з глутатіоном, ніацинамідом та Aqualicia® забезпечує бездоганне відновлення рівня зволоження шкіри під час нічного відпочинку, робить шкіру м'якою на дотик, розгладжує зморшки. Зранку Ваша шкіра виглядає більш сяючою і здоровою!

AQUAXYL™ навчає шкіру зберігати вологу

AQUAXYL™ - запатентований, інноваційний зволожуючий комплекс рослинного походження, дієва ефективність якого доказана клінічно.

Aquaxyl - торгова назва інгредієнта, розробленого французькою компанією SEPPIC. Хоча його називають інгредієнтом, технічно це суміш трьох компонентів - ксилітілглюкозіда, ангідроксиліта і ксиліту (хylitylglucoside, anhydroxylitol, xylitol).

Ксиліт, найбільш відомий з усіх трьох, являє собою цукровий спирт («добрий» алкоголь), який природним чином міститься в багатьох фруктах і овочах, таких як банани, полуниця, салат тощо.
Як і гліцерин, ксиліт поповнює запаси вологи і допомагає запобігти її втраті, зміцнюючи шкірний бар'єр. Якщо з якоїсь причини ваш шкірний бар'єр не функціонує належним чином (наприклад, незалежно від того, скільки косметичного засобу ви нанесли, ваша шкіра завжди буде сухою вже через пару годин), ксиліт може допомогти відновити здорову бар'єрну функцію.

Ангідроксиліт і ксилітілглюкозід є натуральними зволожувачами рослинного походження, які також допомагають шкірі довше залишатися зволоженою. Ці сполуки покращують водні резервуари шкіри, тому шкіра може вбирати більше вологи, і допомагають виконувати бар'єрні функції, тому накопичена волога не випаровується легко. І як «бонусні бали» - ці інгредієнти допомагають організму виробляти більше гіалуронової кислоти, що також сприяє зволоженню.

КОСМЕТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ


Баланс руху вологи в шкірі має важливе значення для оптимального стану гідратації. Суха і тендітна шкіра відрізняється порушенням рівноваги, дисбалансом водних потоків (причини: агресивне навколишнє середовище, роздратування агресивними косметичними засобами, старіння тощо). Вона схильна до лущення, передчасному старінню, змінам мікрорельєфу.
AQUAXYL™ відновлює водний баланс шкіри, усуває роздратування і лущення, вирівнює і згладжує мікрорельєф. Завдяки відновленню гармонії руху водних потоків, AQUAXYL™ зволожує і реструктурує шкіру, підвищує кількість вологи в глибоких шарах епідермісу. Шкіра стає більш стійкою і краще оснащеної для боротьби із зовнішньою агресією.
AQUAXYL™ також збільшує в епідермісі вміст GAG (гіалуронової кислоти і хондроїтину сульфату), значно стимулює синтез цераміду – міжклітинного цементу (ефективність вище, ніж у гліцерину). Це зміцнює міжклітинні тканини епідермісу і запобігає втраті вологи. Окрім того, AQUAXYL™ не тільки додає вологи, але також допомагає організму навчитися зберігати її природним чином.

Ось приклади того, яку користь отримає Ваша шкіра від AQUAXYL™:
 • допомагає реструктурувати, відновити і зміцнити верхній шар шкіри (роговий шар)
 • підвищує рівень зволоження всіх елементів шкіри - ліпідів, білків, полісахаридів; NMF
 • гармонізує рух вологи в шкірі - негайний і довгостроковий ефект (з доведеною ефективністю in vitro & in vivo)
 • допомагає клітинам зберігати вологу і запобігає зневодненню і пошкодженню шкіри
 • видимі результати на поверхні шкіри: нормалізація лущення, розгладження мікрорельєфу шкіри, розгладження зморшок, покращення тону і загального вигляду
 • збільшує синтез цераміду (міжклітинного цементу) в тканинах шкіри
 • оптимізує і підвищує запаси вологи в шкірі
 • підсилює дію гліцерину і усуває його побічні ефекти

Отже, AQUAXYL™ - відмінний інгредієнт, який може принести користь всім типам шкіри, але він буде особливо корисний для людей із сухою та/або зневодненою шкірою.

Бажаєте комплексно захистити шкіру від передчасного старіння? Тож додайте в свій щоденний догляд Есенцію TERRAZEN AQUA RECHARGE TREATMENT ESSENCE з інноваційним комплексом AQUAXYL™. 

BioEcolia® в кожному засобі TERRAZEN серії AQUA RECHARGE
BioEcolia® — запатентований, інноваційний, клінічно протестований косметичний актив, пребіотик зовнішньої (нашкірної) дії, який нормалізує і підтримує оптимальний рівень рН, ефективно зміцнює природний захист шкіри, укріплює її мікробіом шляхом протистояння розмноженню шкідливих бактерій і мікробів, що провокують шкірні запалення і подразнення; покращує зовнішній вигляд шкіри.

BioEcolia® — це сировина для натуральної та органічної косметики, затверджена європейською організацією Ecocert Greenlife відповідно до стандарту COSMOS.

Людська шкіра, як і всі інші органи, - це місце існування як корисних і необхідних для її нормального стану, так і шкідливих, що руйнують і викликають хвороби, мікроорганізмів. Кислотність шкіри, її рН-фактор, залежить від балансу між цими бактеріями і коли корисні мікроорганізми не справляються із забезпеченням оптимального здорового рН, то шкіра піддається атаці шкідливих бактерій, внаслідок чого виникають різні запальні процеси, поширюються шкірні інфекції.

Склад і дія BioEcolia® проти бактерій


BioEcolia® (альфа-глюкан олігосахарид) за своїм складом є натуральним комплексом цукрів, які отримують шляхом ферментації. Як пребіотик, BioEcolia® створює умови для розвитку дружніх і корисних мікроорганізмів, вирівнює рівень кислотності (рН) шкіри, чим протидіє зростанню і поширенню шкідливих бактерій і мікроорганізмів, які є причинами шкірних проблем і хвороб, можуть призвести до проблем зі шкірою. BioEcolia® розроблений для нормалізації балансу екосистеми шкіри. Основна перевага цього активу в тому, що він діє вибірково: пригнічує шкідливі хвороботворні бактерії і створює умови для розвитку корисної мікрофлори.

Косметичні властивості BioEcolia®:


 • пребіотик для зовнішнього застосування
 • нормалізує і підтримує оптимальний рН шкіри
 • протимікробний актив вибіркової дії
 • забезпечує умови для розвитку корисних мікроорганізмів
 • протистоїть зростанню шкідливих бактерій і мікробів, які провокують шкірні запалення, подразнення і хвороби шкіри
 • ефективно зміцнює природний захист шкіри
 • комплексно оздоровлює шкіру
 • покращує зовнішній вигляд шкірного покриву
 • підтримує здорову екосистему шкіри
Ectoin® - природний захист, створений самою природою

Солоні озера й пустелі - саме вороже середовище на Землі. Ще більш дивно те, що в цих екстремальних кліматичних умовах жити можна мільйони років! Високоадаптовані бактерії, так звані екстремофільні мікроорганізми, не звертають уваги на сухість і різкі перепади температур і прекрасно живуть в таких умовах. Відповідальним за цю властивість є речовина під назвою «ектоін», яка синтезується і накопичується всередині екстремофілів і захищає ці маленькі живі істоти від шкідливих факторів навколишнього середовища.


Ектоін був відкритий в 1985 році німецьким вченим, який несподівано виявив мікроорганізми в солоному озері в Ваді Ель Натрун (єгипетська пустеля). З тих пір ектоін детально досліджується, оскільки речовина, що захищає бактерії, може також принести величезну користь людству.
Сьогодні видатні захисні властивості ектоіну знаходять застосування в медичній та косметичній галузях.

Отже, Ectoin® - 100% натуральна низькомолекулярна, циклічна похідна амінокислоти (1,4,5,6-тетрагідро-2-метил-4-піримідин карбоксилат), універсальний біопротектор клітин, білків, нуклеїнових кислот, ферментів, вітамінів, ДНК, клітинних мембран і біомембран. Завдяки здатності притягувати і утримувати біля себе молекули води (4-5), Ectoin® утворює з ними міцні зв'язки, формуючи своєрідний захисний шар. Гідратаційний ефект Ectoin® полягає в тому, що він стабілізує водну рівновагу рогового шару і шкірного бар'єру, запобігаючи сухості та лущенню шкіри; підвищує захист від таких факторів стресу як УФ-випромінювання, тонкий пил, алергени; зменшує вже заподіяну ними шкоду.
Численні дослідження довели, що гідратація від Ectoin® має тривалий ефект: було доведено, що зволожуючий ефект після 12 днів застосування зберігається ще 7 днів, якщо припинити використовувати Ectoin®.
Важлива властивість косметики з Ectoin® - захист мікрофлори шкіри від стресу, отриманого в результаті висихання і високої концентрації іонів солі після потовиділення. Стабілізація резидентної флори шкіри за допомогою Ectoin® є важливою передумовою для рівноваги мікросередовища шкіри і формування неушкодженого шкірного бар'єру.

Ectoin® - це ще й дуже ефективний природний антиоксидант, який покращує стан шкіри після впливу сонячних променів і активно бореться з фотостарінням.

У різних дослідженнях, крім того, було також доведено, що Ectoin® володіє протизапальними властивостями і зменшує запалення шкіри. Завдяки цій властивості симптоми атопічного дерматиту (екземи) і алергії значно зменшуються.
Великий плюс Ectoin® в тому, що він не викликає алергії і підійде власникам чутливої ​​шкіри.

У промислових масштабах Ectoin® отримують в процесі ферментації. Для цього використовується специфічний штам галофільних бактерій Halomonas elongata, який раніше не піддавався змінам методом генної інженерії. Очищення здійснюється за допомогою мікро/ультрафільтрації, електродіалізу і хроматографії. Виробництво Ectoin® проводиться компанією bitop AG, Німеччина. Весь процес підпорядковується сертифікованої системі управління якістю згідно DIN EN ISO 13485, повністю контрольованої bitop. Сертифікати: EcoCert, Cosmos, Natrue.

Доведена ефективність Ectoin®:

• захист на клітинному рівні і посилення самозахисту шкіри (in vivo)
• профілактика УФ-індукованого ушкодження шкіри (in vivo)
• зменшення зморшок (in vivo)
• тривале зволоження - до 7 днів (in vivo).
• зменшення сухості і лущення шкіри (in vivo)
• відновлення і зміцнення шкірного бар'єру (in vivo)
• зменшення запалення і протизапальний ефект (in vivo)
• захист від UVA / UVB, IR-A і видимого світла на клітинному рівні

Ectoin® в косметиці:

• захищає від старіння шкіри
• відновлює шкіру, що піддалася впливу навколишнього середовища
• запобігає пошкодження шкіри, викликане ультрафіолетом, на клітинному рівні
• зменшує зморшки і складки
• зміцнює і захищає самозахист шкіри
• заспокоює роздратовану і запалену шкіру
• відновлює і зміцнює шкірний бар'єр
• збільшує рівень зволоженості шкіри з довгостроковим ефектом
• робить грубу шкіру м'якою

ПІДСУМОК:
У косметиці Ectoin® використовують для зволоження і захисту сухої, чутливої, а також зрілої шкіри, тому що він сприяє відновленню уражених клітин, допомагає протистояти передчасному старінню, пов'язаному з негативним впливом навколишнього середовища, бере участь у метаболізмі клітин, стабілізує імунну систему шкіри, збільшує зволоженість шкіри з пролонгованим ефектом і активно запобігає зневодненню тканин, допомагає поліпшити стан шкіри при екземі.
Filmexel® - біоміметичне омолодження

Filmexel® - біоміметичний інгредієнт натурального походження, який має виражений омолоджуючий ефект, а також, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища і механічної напруги. Він утворює тонку, дихаючу, захисну ніби плівку на шкірі, так би мовити, природну «другу шкіру».

Ця інноваційна і багатофункціональна розробка належить і запатентована лабораторією SILAB (Франція).


Назва INCI:
KAPPAPHYCUS ALVAREZII EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT
сировина:
екстракт червоних водоростей Kappaphycus alvarezii, екстракт плодів цезальпінії колючої Caesalpinia spinosa
Активна молекула:
Глікобіополімер

Відповідає косметичним нормам Європи, США, Японії і Китаю.

Filmexel® створений за технологією IBPN®. Це запатентована технологія взаємопроникаючих біополімерів, на відміну від простого змішування, дозволяє отримати як виняткові біомеханічні властивості, так і чудову плівкоутворювальну здатність, яку неможливо отримати за допомогою простої суміші індивідуальних біополімерів. Інноваційна біоміметична технологія дозволяє створювати в ідентичних відновлювальних системах штучні реструктуруючі субстанції, які імітують і заміщають елементи м'яких тканин. Завдяки цьому багатофазні креми здатні максимально ефективно боротися з комплексними проблемами шкіри, забезпечуючи високу стабільність і унікальність одержуваних результатів.

Щільна, дрібнопориста неоклюзівна сіточка Filmexel® не тільки ефективно підтягує шкіру вже через три хвилини після нанесення, але і захищає її від ушкодження забруднювачами повітря (твердих частинок, алергенів, інших подразників). Таке посилення бар'єрної функції призводить до істотного зниження роздратування шкіри - одного з чинників її старіння. З Filmexel® пори і зморшки стають менш помітними, шкіра стає більш сяючою. Омолоджуючий і лістинг-ефект клінічно доведений в різних дослідженнях, в різних дозах і на добровольцях Європи та Азії. Відновлене омолодження і сяйво шкіри обличчя сприймають як користувачі, так і треті особи.

Біоміметичний інгредієнт Filmexel® присутній в складі Омолоджуючої сироватки для обличчя з природним комплексом проти зморшок TERRAZEN AGE CONTROL INTENSIVE FIRMING SERUM та в складі Заспокійливої есенції для чутливої шкіри обличчя TERRAZEN BLEMISH RELAX TREATMENT ESSENCE.

Aqualicia® - це інновація зволоження шкіри
Aqualicia® - це концентрат пептидів насіння Acacia macrostachya, отриманий шляхом гідролізу.
Aqualicia® походить з африканських екологічно чистих джерел. Це порошок без консервантів (на носії з органічного мальтодекстрину) схвалений Ecocert Greenlife.

Aqualicia® - це натуральний активний інгредієнт «3 в 1»: затримує воду, розподіляє її і запобігає втраті води, що задовольняє потребам сухої шкіри і шкіри, що схильна до щоденних міських стресів.

Дослідження довели, що завдяки 0,5% Aqualicia® збільшується NMF (натуральний зволожуючий фактор) на 104%, а вміст води - на 129%. Таким чином, товщина рогового шару збільшується на 123% (клінічне дослідження через 29 днів, вимір спектроскопії RAMAN).

Нічна маска з відбілюючим ефектом TERRAZEN AQUA RECHARGE SLEEPING MASK з глутатіоном, ніацинамідом та Aqualicia® забезпечує бездоганне відновлення рівня зволоження шкіри під час нічного відпочинку, робить шкіру м'якою на дотик, розгладжує зморшки. Зранку Ваша шкіра виглядає більш сяючою і здоровою!
AQUAXYL™ навчає шкіру зберігати вологу
AQUAXYL™ - запатентований, інноваційний зволожуючий комплекс рослинного походження, дієва ефективність якого доказана клінічно.

Aquaxyl - торгова назва інгредієнта, розробленого французькою компанією SEPPIC. Хоча його називають інгредієнтом, технічно це суміш трьох компонентів - ксилітілглюкозіда, ангідроксиліта і ксиліту (хylitylglucoside, anhydroxylitol, xylitol).

Ксиліт, найбільш відомий з усіх трьох, являє собою цукровий спирт («добрий» алкоголь), який природним чином міститься в багатьох фруктах і овочах, таких як банани, полуниця, салат тощо.
Як і гліцерин, ксиліт поповнює запаси вологи і допомагає запобігти її втраті, зміцнюючи шкірний бар'єр. Якщо з якоїсь причини ваш шкірний бар'єр не функціонує належним чином (наприклад, незалежно від того, скільки косметичного засобу ви нанесли, ваша шкіра завжди буде сухою вже через пару годин), ксиліт може допомогти відновити здорову бар'єрну функцію.

Ангідроксиліт і ксилітілглюкозід є натуральними зволожувачами рослинного походження, які також допомагають шкірі довше залишатися зволоженою. Ці сполуки покращують водні резервуари шкіри, тому шкіра може вбирати більше вологи, і допомагають виконувати бар'єрні функції, тому накопичена волога не випаровується легко. І як «бонусні бали» - ці інгредієнти допомагають організму виробляти більше гіалуронової кислоти, що також сприяє зволоженню.

КОСМЕТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ


Баланс руху вологи в шкірі має важливе значення для оптимального стану гідратації. Суха і тендітна шкіра відрізняється порушенням рівноваги, дисбалансом водних потоків (причини: агресивне навколишнє середовище, роздратування агресивними косметичними засобами, старіння тощо). Вона схильна до лущення, передчасному старінню, змінам мікрорельєфу.
AQUAXYL™ відновлює водний баланс шкіри, усуває роздратування і лущення, вирівнює і згладжує мікрорельєф. Завдяки відновленню гармонії руху водних потоків, AQUAXYL™ зволожує і реструктурує шкіру, підвищує кількість вологи в глибоких шарах епідермісу. Шкіра стає більш стійкою і краще оснащеної для боротьби із зовнішньою агресією.
AQUAXYL™ також збільшує в епідермісі вміст GAG (гіалуронової кислоти і хондроїтину сульфату), значно стимулює синтез цераміду – міжклітинного цементу (ефективність вище, ніж у гліцерину). Це зміцнює міжклітинні тканини епідермісу і запобігає втраті вологи. Окрім того, AQUAXYL™ не тільки додає вологи, але також допомагає організму навчитися зберігати її природним чином.

Ось приклади того, яку користь отримає Ваша шкіра від AQUAXYL™:
 • допомагає реструктурувати, відновити і зміцнити верхній шар шкіри (роговий шар)
 • підвищує рівень зволоження всіх елементів шкіри - ліпідів, білків, полісахаридів; NMF
 • гармонізує рух вологи в шкірі - негайний і довгостроковий ефект (з доведеною ефективністю in vitro & in vivo)
 • допомагає клітинам зберігати вологу і запобігає зневодненню і пошкодженню шкіри
 • видимі результати на поверхні шкіри: нормалізація лущення, розгладження мікрорельєфу шкіри, розгладження зморшок, покращення тону і загального вигляду
 • збільшує синтез цераміду (міжклітинного цементу) в тканинах шкіри
 • оптимізує і підвищує запаси вологи в шкірі
 • підсилює дію гліцерину і усуває його побічні ефекти

Отже, AQUAXYL™ - відмінний інгредієнт, який може принести користь всім типам шкіри, але він буде особливо корисний для людей із сухою та/або зневодненою шкірою.

Бажаєте комплексно захистити шкіру від передчасного старіння? Тож додайте в свій щоденний догляд Есенцію TERRAZEN AQUA RECHARGE TREATMENT ESSENCE з інноваційним комплексом AQUAXYL™. 
BioEcolia® в кожному засобі TERRAZEN серії AQUA RECHARGE
Bioecolia® — запатентований, інноваційний, клінічно протестований косметичний актив, пребіотик зовнішньої (нашкірної) дії, який нормалізує і підтримує оптимальний рівень рН, ефективно зміцнює природний захист шкіри, укріплює її мікробіом шляхом протистояння розмноженню шкідливих бактерій і мікробів, що провокують шкірні запалення і подразнення; покращує зовнішній вигляд шкіри.

Bioecolia® — це сировина для натуральної та органічної косметики, затверджена європейською організацією Ecocert Greenlife відповідно до стандарту COSMOS.

Людська шкіра, як і всі інші органи, - це місце існування як корисних і необхідних для її нормального стану, так і шкідливих, що руйнують і викликають хвороби, мікроорганізмів. Кислотність шкіри, її рН-фактор, залежить від балансу між цими бактеріями і коли корисні мікроорганізми не справляються із забезпеченням оптимального здорового рН, то шкіра піддається атаці шкідливих бактерій, внаслідок чого виникають різні запальні процеси, поширюються шкірні інфекції.

Склад і дія Bioecolia® проти бактерій


Bioecolia® (альфа-глюкан олігосахарид) за своїм складом є натуральним комплексом цукрів, які отримують шляхом ферментації. Як пребіотик, Bioecolia® створює умови для розвитку дружніх і корисних мікроорганізмів, вирівнює рівень кислотності (рН) шкіри, чим протидіє зростанню і поширенню шкідливих бактерій і мікроорганізмів, які є причинами шкірних проблем і хвороб, можуть призвести до проблем зі шкірою. Bioecolia® розроблений для нормалізації балансу екосистеми шкіри. Основна перевага цього активу в тому, що він діє вибірково: пригнічує шкідливі хвороботворні бактерії і створює умови для розвитку корисної мікрофлори.

Косметичні властивості Bioecolia®:


 • пребіотик для зовнішнього застосування
 • нормалізує і підтримує оптимальний рН шкіри
 • протимікробний актив вибіркової дії
 • забезпечує умови для розвитку корисних мікроорганізмів
 • протистоїть зростанню шкідливих бактерій і мікробів, які провокують шкірні запалення, подразнення і хвороби шкіри
 • ефективно зміцнює природний захист шкіри
 • комплексно оздоровлює шкіру
 • покращує зовнішній вигляд шкірного покриву
 • підтримує здорову екосистему шкіри
Ectoin® - природний захист, створений самою природою

Солоні озера й пустелі - саме вороже середовище на Землі. Ще більш дивно те, що в цих екстремальних кліматичних умовах жити можна мільйони років! Високоадаптовані бактерії, так звані екстремофільні мікроорганізми, не звертають уваги на сухість і різкі перепади температур і прекрасно живуть в таких умовах. Відповідальним за цю властивість є речовина під назвою «ектоін», яка синтезується і накопичується всередині екстремофілів і захищає ці маленькі живі істоти від шкідливих факторів навколишнього середовища.


Ектоін був відкритий в 1985 році німецьким вченим, який несподівано виявив мікроорганізми в солоному озері в Ваді Ель Натрун (єгипетська пустеля). З тих пір ектоін детально досліджується, оскільки речовина, що захищає бактерії, може також принести величезну користь людству.
Сьогодні видатні захисні властивості ектоіну знаходять застосування в медичній та косметичній галузях.

Отже, Ectoin® - 100% натуральна низькомолекулярна, циклічна похідна амінокислоти (1,4,5,6-тетрагідро-2-метил-4-піримідин карбоксилат), універсальний біопротектор клітин, білків, нуклеїнових кислот, ферментів, вітамінів, ДНК, клітинних мембран і біомембран. Завдяки здатності притягувати і утримувати біля себе молекули води (4-5), Ectoin® утворює з ними міцні зв'язки, формуючи своєрідний захисний шар. Гідратаційний ефект Ectoin® полягає в тому, що він стабілізує водну рівновагу рогового шару і шкірного бар'єру, запобігаючи сухості та лущенню шкіри; підвищує захист від таких факторів стресу як УФ-випромінювання, тонкий пил, алергени; зменшує вже заподіяну ними шкоду.
Численні дослідження довели, що гідратація від Ectoin® має тривалий ефект: було доведено, що зволожуючий ефект після 12 днів застосування зберігається ще 7 днів, якщо припинити використовувати Ectoin®.
Важлива властивість косметики з Ectoin® - захист мікрофлори шкіри від стресу, отриманого в результаті висихання і високої концентрації іонів солі після потовиділення. Стабілізація резидентної флори шкіри за допомогою Ectoin® є важливою передумовою для рівноваги мікросередовища шкіри і формування неушкодженого шкірного бар'єру.

Ectoin® - це ще й дуже ефективний природний антиоксидант, який покращує стан шкіри після впливу сонячних променів і активно бореться з фотостарінням.

У різних дослідженнях, крім того, було також доведено, що Ectoin® володіє протизапальними властивостями і зменшує запалення шкіри. Завдяки цій властивості симптоми атопічного дерматиту (екземи) і алергії значно зменшуються.
Великий плюс Ectoin® в тому, що він не викликає алергії і підійде власникам чутливої ​​шкіри.

У промислових масштабах Ectoin® отримують  в процесі ферментації. Для цього використовується специфічний штам галофільних бактерій Halomonas elongata, який раніше не піддавався змінам методом генної інженерії. Очищення здійснюється за допомогою мікро/ультрафільтрації, електродіалізу і хроматографії. Виробництво Ectoin® проводиться компанією bitop AG, Німеччина. Весь процес підпорядковується сертифікованої системі управління якістю згідно DIN EN ISO 13485, повністю контрольованої bitop. Сертифікати: EcoCert, Cosmos, Natrue.

Доведена ефективність Ectoin®:

• захист на клітинному рівні і посилення самозахисту шкіри (in vivo)
• профілактика УФ-індукованого ушкодження шкіри (in vivo)
• зменшення зморшок (in vivo)
• тривале зволоження - до 7 днів (in vivo).
• зменшення сухості і лущення шкіри (in vivo)
• відновлення і зміцнення шкірного бар'єру (in vivo)
• зменшення запалення і протизапальний ефект (in vivo)
• захист від UVA / UVB, IR-A і видимого світла на клітинному рівні

Ectoin® в косметиці:

• захищає від старіння шкіри
• відновлює шкіру, що піддалася впливу навколишнього середовища
• запобігає пошкодження шкіри, викликане ультрафіолетом, на клітинному рівні
• зменшує зморшки і складки
• зміцнює і захищає самозахист шкіри
• заспокоює роздратовану і запалену шкіру
• відновлює і зміцнює шкірний бар'єр
• збільшує рівень зволоженості шкіри з довгостроковим ефектом
• робить грубу шкіру м'якою

ПІДСУМОК:
У косметиці Ectoin® використовують для зволоження і захисту сухої, чутливої, а також зрілої шкіри, тому що він сприяє відновленню уражених клітин, допомагає протистояти передчасному старінню, пов'язаному з негативним впливом навколишнього середовища, бере участь у метаболізмі клітин, стабілізує імунну систему шкіри, збільшує зволоженість шкіри з пролонгованим ефектом і активно запобігає зневодненню тканин, допомагає поліпшити стан шкіри при екземі.
Filmexel® - біоміметичне омолодження

 Filmexel® - біоміметичний інгредієнт натурального походження, який має виражений омолоджуючий ефект, а також, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища і механічної напруги. Він утворює тонку, дихаючу, захисну ніби плівку на шкірі, так би мовити, природну «другу шкіру».
Ця інноваційна і багатофункціональна розробка належить і запатентована лабораторією SILAB (Франція).

Назва INCI:
KAPPAPHYCUS ALVAREZII EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT
сировина:
екстракт червоних водоростей Kappaphycus alvarezii, екстракт плодів цезальпінії колючої Caesalpinia spinosa
Активна молекула:
Глікобіополімер

Відповідає косметичним нормам Європи, США, Японії і Китаю.

Filmexel® створений за технологією IBPN®. Це запатентована технологія взаємопроникаючих біополімерів, на відміну від простого змішування, дозволяє отримати як виняткові біомеханічні властивості, так і чудову плівкоутворювальну здатність, яку неможливо отримати за допомогою простої суміші індивідуальних біополімерів. Інноваційна біоміметична технологія дозволяє створювати в ідентичних відновлювальних системах штучні реструктуруючі субстанції, які імітують і заміщають елементи м'яких тканин. Завдяки цьому багатофазні креми здатні максимально ефективно боротися з комплексними проблемами шкіри, забезпечуючи високу стабільність і унікальність одержуваних результатів.

Щільна, дрібнопориста неоклюзівна сіточка Filmexel® не тільки ефективно підтягує шкіру вже через три хвилини після нанесення, але і захищає її від ушкодження забруднювачами повітря (твердих частинок, алергенів, інших подразників). Таке посилення бар'єрної функції призводить до істотного зниження роздратування шкіри - одного з чинників її старіння. З Filmexel® пори і зморшки стають менш помітними, шкіра стає більш сяючою. Омолоджуючий і лістинг-ефект клінічно доведений в різних дослідженнях, в різних дозах і на добровольцях Європи та Азії. Відновлене омолодження і сяйво шкіри обличчя сприймають як користувачі, так і треті особи.


Біоміметичний інгредієнт Filmexel® присутній в складі Омолоджуючої сироватки для обличчя з природним комплексом проти зморшок TERRAZEN AGE CONTROL INTENSIVE FIRMING SERUM та в складі Заспокійливої есенції для чутливої шкіри обличчя TERRAZEN BLEMISH RELAX TREATMENT ESSENCE.