TERRAZEN PEPTIDE LIFT PEELING PAD

TRZ-PP-01
990,00
грн.
Пілінг-пади TERRAZEN PEPTIDE LIFT PEELING PAD на основі комплексу пептидів та комплексу кислот для відновлення молодого вигляду шкіри без зморшок!

Ефективне відлущення та звуження пор: ретельно продумана формула, що містить комплекс кислот (AHA+BHA, PHA, 12 000 ppm), забезпечує потужний результат відлущення та очищення пор. Шкіра знов здатна до регенерації як в молодості!
Гладенька шкіра без зморшок: інгредієнти, які протистоять старінню*, для здорового та молодого вигляду шкіри [*Подвійні пептиди (2000 ppm), аденозин, 3-гіалуронова кислота та мультивітаміни]
Пілінг без подразнення [клінічно доведено]: гармонійне поєднання м’якого пілінгу з омолоджуючим ефектом та веганської формули.

Особливості складу:

Комплекс з 3-х кислот:

РНА (глюконалактон) - це кислота, що має крупну молекулу. Через це не проникає глибоко, працює виключно на поверхні рогового шару, не подразнює шкіру. Можна використовувати для чутливої шкіри. Водночас, є ефективною, щоб делікатно відлущувати, полірувати шкіру, вирівнює тон та рельєф.

ВНА (бетаїн саліцилат) – похідна саліцилової кислоти, що працює подібно (глибоко очищує пори, себорегулює, має антибактеріальний ефект), однак не має такого високого подразнюючого потенціалу, працює м'яко.

АНА (лимонна кислота) – відлущує, вирівнює тон, стимулює вироблення колагену та еластину.

Після впливу кислот шкіра оновлюється, стає більш красивою та пружною!

Комплекс пептидів працює на омолодження шкіри шляхом природної регенерації та підвищує її пружність:

Трипептид міді-1 -унікальний білок, який здатний стимулювати поділ стовбурових клітин шкіри. Внаслідок цієї стимуляції у шкірі з'являються молоді клітини, що активно синтезують колаген та еластин та накопичують вологу, збільшують товщину епідермісу.

Ацетилгексапептид-8 - це пептид міорелаксант, що є альтернативою ботоксу, при тому не є токсичним, та фізіологічно абсолютно безпечний. Механізм його дії полягає в тому, що він уповільнює провідність нервового імпульсу до м'язів. Було научно доведено зменшення глибини зморшок на лобі та навколо очей (дослідження було опубліковано у International Journal of Cosmetic Science у 2002 році).

Також у складі гіалуронова кислота, аденозин, мультивітаміни.

Після використання падів TERRAZEN PEPTIDE LIFT PEELING PAD шкіра стає чистою, сяючою, з природним кольором, більш пружною та свіжою.

Рекомендовано використання 2-3 рази на тиждень.

Упаковка 60 шт.
Строк реалізації 20.11.2025

Weight: 175 g

Вам може сподобатись